Enter your keyword

Hakkımızda

Hakkımızda

Ürünlerini tüketiciler ile buluşturmayı amaç edinen tüm sektörlerde, artık ürünün kalitesi kadar Ambalajı da önem kazanmaktadır. Ambalaj, bir ürünün satışındaki en büyük etkenlenderdir. Albenisi olmayan bir ürün kimseye çekici gelmeyecektir. Ambalaj sektöründe yıllların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübemizi, kurmuş olduğumuz ambalaj alışveriş sitemiz olan posetal.com ile sizlerle daha dinamik, kolay ve teknolojik bir yolla paylaşmaktayız.

Müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve iyi bir hizmet verebilmek için paketleme konusunda ihtiyaç duyulan tüm ambalaj malzemeleri, ekipmanları ve makineleri bünyesinde bulundurmakta ve bu konu ile ilgili ürün portfoyümüzü her geçen gün genişletmekteyiz.

Ürünümüzü, hizmetimizi, iş yapma modelimizi, satış sürecimizi ve satış sonrası hizmetimizi müşteri odaklılık yönünde koordine etmekteyiz. Faaliyetlerimiz “müşteriye rağmen” değil, müşteriyle birlikte “müşteri için” yürütülen bir süreçtir.

Kalite Anlayışımız tamamıyla müşteri memnuniyetine dayalı olup; en kaliteli ürünü en kısa zamanda, uluslararası kabul görmüş baskı ve kalite standartlarına uygun bir şekilde üretip müşterilerimize ulaştırmaktır.

Şimdiden İyi Alışverişler Dileriz!